Samsung büyük TV günleri dikkat çekici fırsatlar sunuyor

Samsung, premium televizyonlarında sunduğu cazip indirimlerle evde maç keyfini artırmayı hedefliyor. Neo QLED, OLED ve Crystal 4K UHD modellerinde geçerli olan “Büyük TV Günleri” kampanyası, T20 Kriket Dünya Kupası ile eş zamanlı olarak sunuluyor ve seyircilere stadyum atmosferini evlerine getiriyor.

Samsung’un bu kampanya kapsamında satın alınan televizyonlar için sunduğu ekstra avantajlar dikkat çekiyor. Belirli modellerde Serif TV veya ses sistemi hediye ediliyor. Serif TV’nin değeri yaklaşık 1.090 dolar iken, ses sisteminin değeri yaklaşık 966 dolar. Ayrıca, 2.990 dolardan başlayan uygun taksit seçenekleri ve %20’ye varan geri ödeme fırsatları da mevcut.

1 Haziran – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında geçerli olan bu teklifler, Samsung.com, büyük perakende mağazaları ve çeşitli online platformlar üzerinden sunuluyor. Kampanya, 98 inç, 85 inç, 83 inç, 77 inç ve 75 inç boyutlarındaki Neo QLED, OLED ve Crystal 4K UHD modelleri için geçerli.

Samsung’un en yeni TV modelleri, üstün yapay zeka teknolojileriyle donatılmış durumda. Neo QLED 8K serisi, NQ8 AI Gen 2 işlemcisi ile hem görüntü hem de ses kalitesini artıran 256 yapay zeka sinir ağı kullanıyor. Bu modeller, yüksek hızlı oyun ve spor etkinlikleri için Motion Xcelerator Turbo Pro özelliğiyle akıcı görüntüler sunuyor.

Neo QLED 4K serisi, NQ4 AI Gen 2 işlemcisi ve Quantum Matrix Teknolojisi ile 4K çözünürlük ve mükemmel kontrast sunuyor. Dünyanın ilk Pantone Onaylı ekranı olan bu modeller, doğru renkler ve Dolby Atmos ile zengin ses deneyimi sağlıyor.

Samsung’un OLED TV’leri, dünyanın ilk yansıma yapmayan modelleri olarak öne çıkıyor. NQ4 AI Gen 2 işlemci ile donatılmış bu televizyonlar, her türlü aydınlatma koşulunda net görüntüler ve derin siyahlar sunuyor. Oyun tutkunları için Motion Xcelerator 144Hz gibi özelliklere sahip.

UHD TV’ler, Dynamic Crystal Colour teknolojisi ile canlı ve detaylı görüntüler sunuyor. Motion Xcelerator teknolojisi sayesinde hızlı hareket eden sahnelerde bile netlik korunuyor, bu da oyun, film ve dizi izleme deneyimini artırıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir